Apvyniojimai

SPA proceduros

Apvyniojimai

Panacėja odai – apvyniojimai!


Gydytojai dermotologai seniai yra įrodę drėgmės svarbą žmogaus organizmui. Ne paslaptis, kad apie 90 proc. žmogaus kūno sudaro vanduo ir daugiausiai, net trečdalis drėgmės yra odoje. Taigi pristigus drėgmės, oda prarasta įgimtą elastingumą ir atsiranda ankstyvosios raukšlės. Klysta tie, kas mano, kad būdami vasarą prie jūros, upės ar ežero savo odą pakankamai “pamaitina” drėgme. Būtent karščiausiu oru dėl oro kondicionierių bei prakaitavimo sutrinka vandens balansas kūne. O šaltuoju sezonu, kai namų bei darboviečių įstaigų orą džiovina dirbtinis šildymas, oda kenčia labiausiai. Laiku nesusirūpinus, gali atsirasti daugybinės raukšlės stipriai gadinančios estetinį kūno vaizdą. Išsaugoti gražią odą nėra sunku.

“Alkaną” odą puikiai “pamaitina” jūros dumbliai. Apvyniojimai – tai efektyviausia SPA rūšis. Apvyniojimų dumbliais metu išsausėjusi oda gauna nepakeičiamas išsausėjusiai kūno odailinolinę ir linolelinę riebalų rūgštis. Ši procedūra padeda šalinti toksinus, aktyvinti kraujotaką, aprūpinti odos ląsteles maitinamaisiais elementais. Dumbliai natūraliai jaunima stangrindami odą. Neprailgstančios procedūros metu jūs maloniai galėsite ilsėtis po elektra pašildyta, tuo tarpu, kai jūsų oda iš dumblių pasiims tai, kas jai reikalingiausia – mineralus ir fermentus. Tai ne tik puiki procedūra palaikyti ar stabilizuoti odos drėgmę, bet ir turi gydomųjų savybių.

Apvyniojimai šokoladu – atjaunina ir atgaivina odą. Šokolade esantis kofeinas skaido poodinius riebalus bei tonizuoja odą.