Plaukų dažymas

Kirpyklos paslaugos

Plaukų dažymas


Mūsų salone plaukų dažymas yra viena iš dažniausiai atliekamų procedūrų. Dažnai kirpimą palydi modelinis dažymas, paryškinantis vieną ar kitą plaukų sruogą ar sritį. Dažant plaukus, labai svarbu juos išlaikyti sveikus ir žvilgančius. Tam tikslui salone naudojame tik kokybiškus, profesionaliam naudojimui skirtus dažus: Wela, Loreal, Alfaparf, KC. Klientams, kurie nori ekstremalių pasikeitimų (iš tamsių į šviesius), galime pasiūlyti ir profesionalų „dažų nuėmėją“. Jo pagalba greičiau galima pasiekti norimą rezultatą, svarbu ir tai, kad jis mažiau kenksmingas už anksčiau tam tikslui naudojamą blondorą.

Mūsų laikais plaukus dažo dauguma moterų ir nemažai vyrų. Kai kas dažo namuose, tačiau nereikia pamiršti, kad plaukų dažai, pirkti prekybos tinkluose, skirti masinei prekybai, jie nepritaikyti individualiai kiekvienam. Nesvarbu kokia spalva ruošiatės dažyti plaukus, dažuose visada naudojamas 6% kremoksidas, o gal jums pakanka net 3%. Pas mus profesionalus kirpėjas paruoš norimos spalvos dažų atspalvį, stiprumą individualiai, atsižvelgiant į kliento plauko struktūrą, odos atspalvį ir kitus duomenis. Taip gali iškilti kita problema – jei norite pakeisti plaukų spalvą ir jau esate nusidažiusi plaukus namuose su parduotuvėje įsigytais dažais, gali būti sunkumų dėl to, kad stipriai įsigėrę į plauką dažai sunkins dažymą pasirinkta spalva. Dažant plaukus kirpykloje, spalvą galima keisti daug dažniau ir paprasčiau. Pas mus galima gauti informacijos ir konsultaciją – ko reikia būtent jūsų plaukams.

Ateikite pas mus, patikėkite savo plaukų dažymą bei kitas plaukų procedūras mūsų meistrams ir jūsų plaukai ilgam išliks sveiki ir žvilgantys.